Horoskopy on-line
 
Nativní horoskop
 
 
 
Toto je provizorní provoz starého ASTROMATu. Brzy ho nahradí nový !
 
 
pondělí
3:31 17.6.2024
 
 
Daňový poradce
Ubytování Šumava
Pronájem chaty na Šumavě
 
 

Vyplňte datum a čas. Čas je třeba vyplnit co nejpřesněji, neboť postavení domů ve znameních se mění velice rychle během dne (můžete si to vyzkoušet). Pokud jste v Čechách, na Slovensku, nebo kdekoli jinde v pásmu SEČ/SELČ (středoevropského času / středoevropského letního času), můžete čas zadat rovnou. V tomto případě nezaškrtávejte políčko GMT (Greenwich Mean Time - Greenwichský střední čas). Čas bude automaticky převeden na GMT, včetně přepočtu letního času). Můžete rovněž zadat čas GMT sami. V tomto případě zaškrtněte políčko GMT. Pokud neznáte přesně čas narození, raději ho nevyplňujte. Horoskop Vám bude vypočten bez domů, pouze z pozic planet, které se tak rychle nemění. Vyplnění smyšleného data narození je horší variantou než výpočet horoskopu bez domů ! Pokud nevyplníte čas narození, není třeba již zadávat systém domů, ani zeměpisnou šířku a délku.

Dále zvolte systém domů. Můžete zvolit výpočet bez domů výběrem položky "- žádný -" Horoskop tak nejspíše bude obsahovat méně rozporů a bude konzistentnější. Nejpoužívanější systém domů je systém Placidův. Pokud budete používat domy, musíte zadat zeměpisné souřadnice místa narození. Pokud najdete Vaše místo narození v roletě ve formuláři, vyberte je. Pokud ne, získáte souřadnice Vašeho místa narození na Internetu (např. na Atlasu si vyhledejte místo narození a klikněte v menu na levé straně na souřadnice). Zeměpisná šířka České republiky je zhruba 50° severní šířky a 14° východní délky.

Zvolte, jste-li muž, nebo žena. To je důležité pro sestavení výkladu.

Pokud necháte políčko "Řadit do témat" zaškrtnuté, program sám vybere některé věty z výkladu a zařadí je do témat jako "rodina a domov", "smrt", atd. Pokud jste už v astrologii zběhlý, možná budete chtít vědět, z jakého aspektu ta která věta pochází. Pak asi zrušíte zaškrtnutí tohoto políčka.

Pokud budete chtít horoskop tisknout, zaškrtněte políčko "Verze pro tisk".

Datum narození:   Čas narození: GMT
Pohlaví: Žena Muž   Místo narození
Zeměpisná šířka: ° '   Zeměpisná délka: ° '
Řadit do témat:   Verze pro tisk:
Systém domů

Žádná data z tohoto formuláře nejsou uchovávána. Zadaná data slouží pouze pro výpočet následující bezprostředně po odeslání tohoto formuláře.

Díky, hm.