Vyplňte datum a čas narození. Čas je třeba vyplnit co nejpřesněji, neboť postavení domů ve znameních se mění velice rychle během dne (můžete si to vyzkoušet). Pokud jste v Čechách, na Slovensku, nebo kdekoli jinde v pásmu SEČ/SELČ (středoevropského času / středoevropského letního času), můžete čas zadat rovnou. V tomto případě nezaškrtávejte políčko GMT (Greenwich Mean Time - Greenwichský střední čas). Čas bude automaticky převeden na GMT, včetně přepočtu letního času). Můžete rovněž zadat čas GMT sami. V tomto případě zaškrtněte políčko GMT.

Pokud najdete Vaše místo narození v roletě ve formuláři, vyberte je. Pokud ne, získáte souřadnice Vašeho místa narození na Internetu (např. na Atlasu si vyhledejte místo narození a klikněte v menu na levé straně na souřadnice). Zeměpisná šířka České republiky je zhruba 50° severní šířky a 14° východní délky.

Zadejte data od kdy do kdy chcete předpověď. Počet dnů mezi těmito daty nesmí přesáhnout 31. To není nějaké zlomyslné omezení typu "zaplaťte", ale je to dáno tím, že výpočet by příliš zatížil server, na kterém jsou tyto stránky umístěny.

Dále zvolte systém domů. Nejpoužívanější je systém Placidův, takže ho můžete nechat. Zvolte, jste-li muž, nebo žena. To je důležité pro sestavení výkladu.

Pokud budete chtít horoskop tisknout, zaškrtněte políčko "Verze pro tisk".

Datum narození:   Čas narození: GMT
Pohlaví: Žena Muž   Místo narození
Zeměpisná šířka: ° '   Zeměpisná délka: ° '
Od:   Do:
Systém domů   Verze pro tisk:

Žádná data z tohoto formuláře nejsou uchovávána. Zadaná data slouží pouze pro výpočet následující bezprostředně po odeslání tohoto formuláře.